Firma založená v roce 1993 působí v oboru tvorby projektové dokumentace a odborného vedení staveb především v teritoriu východních a severních Čech. Naše činnost i návrhy směřují do průmyslové i občanské výstavby. Podle našich projektů byly již postaveny stovky staveb různého rozsahu a zaměření :

-       kompletní výstavba i rekonstrukce celých výrobních závodů, administrativních budov, bytových domů či nákupních center

-       úpravy či výstavba jednotlivých výrobních budov a hal pro specifické výrobní technologie

-       skupiny či jednotlivé objekty rodinných domů nebo malé prodejny na venkově

 

Projektovou dokumentaci všech stupňů zpracováváme v digitální formě s podporou softwaru AutoCAD (Autodesk s.r.o. Praha) s různými nadstavbami CADKONu (AB Studio Praha). Na přání zákazníka vytvoříme vizualizaci budoucí stavby pro jeho lepší představu o konečném tvaru návrhu. Pro statické výpočty konstrukcí a návrhy zakládání staveb využíváme sadu programů FINE (FINE spol.s r.o. Praha), pro tepelně technické výpočty a energetické posudky staveb včetně návrhu technických zařízení budov využíváme sadu programů PROTECH (PROTECH spol.s r.o. Nový Bor) a rozpočty a cenové propočty navrhovaných staveb vznikají nad programem KROS (ÚRS Praha a.s.). Antivirovové zabezpečení podnikové sítě je zajištěno softwarem firmy AVG (AVG Technologies CZ s.r.o. Brno).

 

Naše nabídka  pro Vás            … a najdete nás  zde.

 

© Projektis spol. s r.o. Dvůr Králové n.L.